معرفی زیکارات و انواع آن

آیا زیرکارات کاری دارد؟

ساخت خانه شیروانی به سبک صنعتی فولادی

آیا صنایع کم کاری مهم است؟ انجمن بین المللی سنگهای قتی (IGS) مقاله ای در مورد مسئله کم کاری ارائه داد و این که چگونه ، علی رغم قوانین فدرال ، بسیاری از بازرگانان تبلیغات و فروش طلا را در سطح عیار بسیار بالاتر از آنچه خریدار دریافت می کند ، انجام می دهند. کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده راهنمایی هایی را در مورد جواهرات طلا ، مارک کیفیت عیار برای جستجو و معنی هر عدد ارائه می دهد. طبق وب سایت آنها ، طلای خالص طلای 24 عیار (24K) است. اما طلا نرم است ، بنابراین اغلب با فلزات دیگر مخلوط می شود تا سختی و دوام آن افزایش یابد. در این صورت ، کل طلای خالص و سایر فلزات به 24 می رسد ، بنابراین: آیا زیرکارات کاری دارد؟

این فلزات دیگر معمولاً از مس ، روی ، نقره ، قلع و غیره تشکیل شده است. وقتی فلز با ترکیب دو یا چند عنصر فلزی ساخته می شود ، به آن آلیاژ می گویند. آبکاری طلا جواهراتی را توصیف می کند که دارای لایه ای (حداقل 175/1 میکرون) از حداقل طلای 10 عیار بر روی فلز پایه هستند. (نحوه پلاک گذاری طلا و جواهر را در این مقاله قبلی توضیح دادیم که چگونه طلاکاری به صورت مرحله به مرحله انجام می شود.) البته هرچه عیار بالاتر باشد ، ارزش آن نیز بیشتر است. آیا زیرکارات کاری دارد؟

آیا این فلز سخت استیل و براق را تشخیص می دهید؟

اما فقط ارزش قطعه نیست که نگران کم کاری است. همانطور که اشاره کردیم ، آلیاژهای فلزی برای انتقال بسیاری از خواص مانند استحکام ، انعطاف پذیری ، ماشینکاری و دوام ایجاد می شوند. اما مهم است که از “دستورالعمل” صحیح فلزات استفاده شود تا اطمینان حاصل شود که قطعه تمام شده به راحتی خورده یا شکسته نمی شود. یک جواهرفروش سانتا باربارا ، کلا گلد ، اذعان می کند که آنقدر متخصص نیست که بتواند در مورد فلزات آلیاژ و تأثیر خاص آن بر روی حلقه ها اطلاعاتی کسب کند ، اما او می داند که در صورت استفاده از ماده نادرست می تواند نتایج مضر داشته باشد. وقتی حلقه ها خراب می شوند من می توانم تخلخل ببینم ، نمی توانم ببینم که یک فلز خاص باعث ایجاد مشکل شده است. من اغلب در یک رمز و راز مانده ام ، که چرا این حلقه ترک خورده است. آیا این فلز آلیاژ جمع شده بود که بیش از حد شکننده باشد؟ من نمی دانم. اما وقتی حلقه ای از ضخامت مناسب خم یا ترک می شود ، من شک می کنم که چیزی در مورد آلیاژ یا ریخته گری آن مقصر بوده است. » آیا زیرکارات کاری دارد؟

تفاوت بین فولاد سخت و فولاد معمولی چیست

استفاده از عناصر صحیح برای آلیاژ برای بسیاری از عملیات تولید حیاتی است. اتصال دهنده های فلزی ، مانند پیچ ​​، مهره ، پیچ و مهره ، اگرچه قطعه ای از جواهرات نیستند ، از اجزای اساسی در بسیاری از صنایع هستند و اگر با آلیاژ اشتباه ساخته شوند می توانند عواقب پرهزینه یا حتی فاجعه باری را به همراه داشته باشند. (برای تأیید آلیاژ ایمنی اتصال دهنده های فلزی را بخوانید XRF) انواع الیاف برای بتناگر آلیاژ صحیح باشد ، Calla طرفدار مواد آلیاژی برای استحکام و دوام برای جواهرات است. با این حال ، او برخی از مشکلات زیبایی را با مواد نادرست آلیاژی مشاهده کرده است. “من در واقع طلا 10 عیار را در برخی از نمونه های جواهرات محکم تر یافته ام. با این حال ، قطعات می توانند تغییر رنگ داده و جذابیت بصری خود را از دست بدهند. من دیده ام که رنگ طلای زرد به صورتی طلایی تر تبدیل شده است ، اما رنگ بیشتر شبیه آجر است ، نه صورتی زیبا. من جواهراتی را پیدا کردم که پس از مدتی استفاده از جواهرات ، اکسید شده و رنگ قرمز قهوه ای ناخوشایندی تولید کرده است. ” آیا زیرکارات کاری دارد؟

 

پروفیل های سازه فولاد ضد زنگ

با نوسانات و قیمت بالای طلا و سایر فلزات گرانبها ، بسیاری از صاحبان مشاغل به سراغ تجزیه و تحلیل های فلورسانس اشعه ایکس قابل حمل (XRF) رفته اند تا آزمایش فلزات گرانبها را روی قطعات جواهرات خود انجام دهند تا تأیید کنند که با آنها کار می کنند ، خرید می کنند و فروش صحیح دارند. کاراته و مواد آلیاژی.

 

XRF یک روش آزمایش غیر مخرب است که می تواند یک نمونه فلز را در چند ثانیه تجزیه و تحلیل کند و نیازی به آماده سازی نمونه کم و بدون نیاز باشد. آنالایزرهای قابل حمل XRF تجزیه و تحلیل اولیه سریع و دقیق و مقادیر عیار را در چند ثانیه ارائه می دهند. در حقیقت ، پیشرفت در فناوری دستی XRF تا حدی گسترش یافته است که تحلیلگرهای امروزی قادر به تفکیک گریدهای آلیاژ هستند که از نظر ترکیب تقریباً یکسان با یکدیگر هستند. و آزمایش برای قطعه مخرب نیست – یکی دیگر از مزایای صنعت جواهرات. آیا زیرکارات کاری دارد؟ Case Hardening چیست

 

بلوک‌های سیلندر و crankcases

اطلاعات اضافی:

 

مقالات را بخوانید:

o طلای سفید در مقابل پلاتین برای حلقه های عروسی – تفاوت چیست؟

 

o آیا چیزی به عنوان طلای سیاه وجود دارد؟

قیمت تیرآهن 18 در مشهد

o جعل گردنبندهای مهره طلایی جعلی صاحبان مغازه ها

 

دو فیلم تست شده فلزات گرانبها قابل حمل را تماشا کنید. آیا زیرکارات کاری دارد؟

قیمت تیرآهن هاش در تهران