جزئیات درباره کارخانه فولاد ویزاگ

قیمت روز میلگرد و خرپا

کارخانه فولاد ویزااخاتنام ، مشهور به فولاد ویزاگ ، یک تولید کننده فولاد یکپارچه در ویساخاپاتنام ، هند است که با استفاده از فن آوری آلمان و شوروی مونتاژ شده است.

قیمت تیرآهن هاش در تهران

این سازمان از یک صنعت بدبختی به یک سازمان گردش مالی 3 میلیارد دلاری تبدیل شده است که فقط در مدت چهار سال توسعه 203.6٪ را در اختیار دارد. کارخانه فولاد ویزاگ در 17 نوامبر 2010 وضعیت Navratna را ارائه داد. این سازمان در 1971 تاسیس شد و از حدود 252،000 تن کل فولاد قابل فروش ایجاد شده ، احترام از جمله فولاد را با 214،000 تن در آگوست 2010 ایجاد کرد. جزئیات درباره کارخانه فولاد ویزاگ؟

قمیت ناودانی و انواع آن

موارد زیر شامل کارخانه یکپارچه فولاد است:

قیمت میلگرد آجدار در مشهد

کارخانه آهن کاهش یافته مستقیم (DRI) فروشگاه ذوب فولاد مجهز به کوره قوس الکتریکی واحد ریخته گری بیلت مداوم نورد

تاریخچه گیاه فولادی VIZAG:

کارخانه فولاد ویزاگ اصلی ترین کارخانه فولاد مستقر در ساحل هند است و در 33000 بخش زمین (13000 هکتار) مرتب شده است و آماده تحویل است تا حداکثر 20 تن در زمین های انفرادی تحویل دهد. گردش مالی در سال های 2011-2012 14457 روپیه بود. در 20 مه 2009 ، نخست وزیر منموهان سینگ ، کار توسعه کارخانه فولاد ویزااخاپاتنام را از محدوده 3.6 MT به 6.3 MT با هزینه روپیه پیش برد. 8،692 کرور. جزئیات درباره کارخانه فولاد ویزاگ؟

قیمت تیر آهن و انواع آن

مزایای کارخانه فولاد:

کارخانه فولاد ویزاگ در سال 1982 تأسیس شد و کارخانه اصلی تولید فولاد هماهنگ در ساحل است.بندر Visakhapatnam که محصور در خشکی است ، واردات مواد خام و کرایه کالاهای تکمیل شده را تشویق می کند. این یک کارخانه فولاد هماهنگ شده با لبه برش است که دارای ابعادی بزرگ است و از جدیدترین نوآوری استفاده می کند.

قیمت ورق سیاه فولادی

این کارخانه ها پیش نیازهای بازار محلی را برآورده می کنند و از این طریق فشار بر کارخانه های عظیم تولید فولاد را کاهش می دهند. این گیاهان نیازی به فعالیتهای طاقت فرسا ندارند. صنعت آهن و فولاد در هند به دلیل قدرت قابل پیش بینی غیر قابل پیش بینی پابرجاست.

کارخانه فولاد ویزااخاپاتنام یک کارخانه فولاد هماهنگ و مجهز به تمام نوآوری های پیشرفته است که آن را بسیار تبحر می بخشد.بندری که کارخانه فولاد در آن یافت می شود با توجه به ویژگی های برجسته آن بسیار سودآور است ، این امر واردات و کرایه را بدون مشکل تشویق می کند.کارخانه فولاد ویزااخاتنام که یک کارخانه انحصاری فولاد است ، این امکان را دارد که تمام نوآوری های جدید و تولیدی را دریافت کند. این امر به آن کمک کرده است تا در برابر مخالفت مقاومت کرده و با سرعت غیرمعمولی توسعه یابد. مساحت کارخانه فولاد ویزااخاپاتنام ، سادگی حمل و نقل ملی و جهانی فولاد ساخته شده و علاوه بر این ، کسب مواد خام را با پر کردن ویزااخاپاتنام به عنوان بزرگترین بندر هند ، اداره می کند. جزئیات درباره کارخانه فولاد ویزاگ؟

قیمت ورق فلزی بازار

برخی از جزئیات سایر گیاهان فولادی:

کارخانه های تولید فولاد در فلات چوتا ناگپور منتقل می شوند زیرا این منطقه از نظر فلز آهن و زغال سنگ ثروتمند است. علاوه بر این ، بنگاه های اقتصادی می توانند کارهای متوسط ​​و غنی از منطقه دریافت کنند. یک کارخانه فولاد تلفیقی یک کارخانه بزرگ تولید فولاد است که روشهای مختلف ساخت آهن و فولاد مانند مونتاژ مواد خام ، مواد معدنی تصفیه آهن ، پرتاب آهن ، ساخت کک ، نورد و قالب ریزی در یک واحد تکمیل می شود.

تفاوت بین فولاد سخت و فولاد معمولی چیست

کارخانه فولاد بوکارو یک کارخانه هماهنگ در قسمت باز است. این گیاه مواد معدنی آهن خود را از معادن Kiriburu of Odisha و زغال سنگ را از مزارع ذغال سنگ Jharia از Jharkhand تهیه می کند. مزایای کارخانه های Mini Steel از بخاری های برقی متناسب با تعدیل ذغال کک استفاده می کنند. آنها به سرمایه گذاری کمتری نیاز دارند. از آنجا که آنها در شهرهای مکانیکی واقع شده اند ، هزینه حمل و نقل کاهش می یابد. سازگار با محیط زیست است و نیازی به حدس و گمان سرمایه عظیم ندارد. جزئیات درباره کارخانه فولاد ویزاگ؟

روکش پودری را شرح دهید

غالباً هر ماده دیگری در مورد کیفیت بالا بحث می کند ، با این حال کیفیت آن در هر صورت وقتی با تقویت فولاد بهبود یابد ، هنوز به اندازه کیفیت فولاد اساسی نیست. در واقع ، گسترش كیفیت استاندارد فولاد مورد استفاده در سازه هایی كه امروز با 10 سال قبل در تضاد است ، از كیفیت گسترده مواد ردیف با كیفیت بالا برجسته تر است. فولاد سازه ای معمولاً 50 ماده KSI است که نشان می دهد این فولاد برای هر اینچ مربع در فشار و کرنش 50000 پوند نگرانی دارد.

قیمت لوله در بازار تهران