آلیاژ مس 110 برای تولید گرمایی

آلیاژ مس 110 برای تولید گرمایی

قیمت تیرآهن هاش در تهران

آلیاژ مس 110 دارای دومین هدایت الکتریکی بالاترین فلزات است. اگر تعجب می کنید کدام فلز در بالا قرار دارد ، نقره است. اما سیم کشی نقره را در کاربردهای الکتریکی مشاهده نخواهید کرد. آلیاژ مس 110 برای تولید گرمایی  علاوه بر این که به طرز قابل توجهی گرانتر است ، نقره فاقد کیفیت مطلوب دیگر مس – مانند شکل پذیری و قابلیت انعطاف پذیری است. بنابراین ، برای اکثر برنامه های کاربردی که به هدایت الکتریکی و حرارتی نیاز دارند ، مس یک گزینه محبوب است.

قیمت میلگرد آجدار در مشهد

آلیاژ مس 110 و رسانایی حرارتی

قیمت تیرآهن 18 در مشهد

از بین تمام خصوصیات مس ، هدایت حرارتی آن است که آن را از سایر فلزات جدا می کند. و هنگام مقایسه آلیاژهای مس ، آلیاژ 110 بیشترین هدایت حرارتی را دارد. جای تعجبی نیست قیمت روز میلگرد و خرپا که این آلیاژ – که از آن به عنوان Electric Tough Pitch (ETP) نیز یاد می شود – همچنان رایج ترین مورد مس در بازار است.

برای استفاده برای انتقال برق و اتصال ، معمولاً می خواهید مس با حداقل 85٪ IACS (International Annealed مس استاندارد) داشته باشید. آلیاژ مس 110 دارای IACS 101٪ است و آن را برای کاربردهای الکتریکی و حرارتی ایده آل می کند. آلیاژ مس 110 برای تولید گرمایی پیش بینی می شود ، آلیاژهای با هدایت حرارتی بالاتر نیز از هدایت الکتریکی بالاتری برخوردار باشند. و در عوض ، آلیاژهای با هدایت حرارتی پایین معرفی انواع مفتول نیز تمایل به هدایت الکتریکی کمتری دارند. به دلیل این ارتباط در خانواده های آلیاژی ، اندازه گیری هدایت الکتریکی آلیاژ برای تعیین هدایت حرارتی نسبی آن معمول است. این یک تمرین مفید است زیرا اندازه گیری هدایت حرارتی چالش برانگیزتر است.

قیمت ورق سیاه فولادی

یک نقل قول سریع دریافت کنید

قراضه آلومینیوم سبز  و برنامه های خودرو

از آنجا که قابلیت هدایت بالای مس با یک سری دیگر از خواص مطلوب دیگر مانند مقاومت ، شکل پذیری و مقاومت در برابر خوردگی همراه است ، آلیاژ مس 110 برای تولید گرمایی می توان به راحتی فهمید که چرا برای طیف گسترده ای از محصولات الکتریکی ، محبوب ترین اتصالات برقی ایده آل است.

قیمت ورق فلزی بازار

110 ویژگی اضافی مس

تابلو برق با اتصالات الکتریکی بی شماری که از آلیاژ مس 110Alloy 110 ساخته شده است به دلیل هدایت حرارتی و سایر خواص آن مانند مقاومت در برابر خوردگی ، انعطاف پذیری بالا ، قابلیت انعطاف پذیری و ظاهر جذاب برای طیف گسترده ای از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد. رسانایی بالای آلیاژ 110 باعث می شود تا ترانسفورماتورها ، چرخ دنده های سوئیچ و بسیاری از کاربردهای الکتریکی دیگر ، انتخاب شماره یک شوند. آلیاژ مس 110 برای تولید گرمایی

6 دلیل استفاده از فولاد در ساخت و ساز

مس نیز ضد میکروبی است. در طول تاریخ نمونه هایی از مس در تصفیه آب و معالجه بیماری های مختلف وجود دارد. امروزه ، این ویژگی باعث می شود كه مس به عنوان یك انتخاب محبوب برای سطوح موجود در محیطهای بیمارستانی باشد ، زیرا می تواند به كاهش فرصتهای انتشار عفونتهای میكروبی منجر شود.

6 مزیت استفاده از Carport