پروفیل های فولادی ضد زنگ

شما اینجا هستید: صفحه اصلی وبلاگ پروفیل های فولاد ضد زنگ برای سایبان ها انتخاب فولاد ضد زنگ برای استفاده در سایبان ها ، ویترین فروشگاه ها و مناظر فواید زیادی دارد.نوار تقویت کننده فولاد ضد زنگ این یک فلز ایده آل برای استفاده در شرایطی است که قرار گرفتن در معرض عناصر نگران کننده است. اجازه دهید برخی از این مزایا را بررسی کنیم.

پروفیل های فولادی ضد زنگ

سایبان ها در ساختمان

هنگام طراحی سایبان های ورودی ، معماران و مهندسان به دنبال سازه های نوآورانه ای هستند که از نظر زیبایی شناسی ، مقاوم ، با دوام باشد و بتواند در برابر شرایط سخت آب و هوایی مقاومت کند. فولاد سازه ای معماری (AESS) یکی از عناصر ماده ای است که در سایبان ها محبوبیت بیشتری پیدا می کند. قمیت ناودانی و انواع آن در چندین شکل استاندارد و پروفیل های سفارشی و همچنین در انواع آلیاژهای فولاد ضد زنگ مانند ضد زنگ دوبلکس موجود است.اجزای ذوب شده با لیزر دقیق تولید شده توسط Stainless Struktures به ویژه برای استفاده در سازه های در معرض مطلوب هستند. اینها دارای خطوط تمیز هستند که ظرافت را در بسیاری از پروژه های معماری به ارمغان می آورد. 6 دلیل استفاده از فولاد در ساخت و ساز سفارشی سازی اشکال و پروفیل ها به طراحان این امکان را می دهد تا مفاهیم منحصر به فردی را به ساختمان ها ارائه دهند که به برجستگی آنها کمک کند. برخی از پروفیل های ذوب شده لیزر که در سایبان ها استفاده می شود شامل پرتوهای سفارشی یا استاندارد ، کانال ها ، زاویه ها ، سه راهی و مقاطع صلیبی است.

فن اوری در صنعت فولاد

با استفاده از فناوری پیشرفته در صنعت فولاد ضد زنگ ، معماران و سایر متخصصان طراحی از امکاناتی که به سیستم های ویترین مربوط می شود هیجان زده می شوند. برای این کاربرد ، فولاد ضد زنگ ذوب شده با لیزر از لحاظ ساختاری کاملاً باریک ، جذاب و مقاوم در برابر خوردگی است.ویترین فروشگاه ها دیوارهای نمای با درب های ورودی هستند که از قاب های عمودی و افقی با فضای شیشه ای زیادی برای نور طبیعی روز ساخته شده اند. بررسی قیمت ورق st52 این سیستم های سازه ای طوری مهندسی شده اند که عناصر را از ساختمان دور نگه دارند در حالیکه هنوز سبک و باز به نظر می رسند. سیستم های ویترین فروشگاه فولاد ضد زنگ دقیقاً این کار را با پروفیل های باریک قاب و فضای بزرگ شیشه انجام می دهند.ویژگی های ذاتی پروفیل های ضد زنگ آنها را به گزینه مناسبی برای کاربردهای ویترین فروشگاه تبدیل کرده است. قیمت ورق فلزی بازار آنها در برابر خوردگی ناشی از باران ، مواد شیمیایی و آلاینده ها مقاوم هستند. نگهداری از مواد بسیار آسان است فقط نیاز به تمیز کردن یا صیقل دادن دوره ای آن به آرامی برای بازگرداندن پوشش طبیعی است. بخش های ضد زنگ ما در انواع مختلف پایان در دسترس هستند.

مناظر طبیعی

همانطور که در بالا بحث شد ، روشن است که فولاد ضد زنگ یکی از بهترین محصولات برای استفاده در شرایطی است که مواد در معرض عناصر قرار می گیرند. علاوه بر سایبان و ویترین فروشگاه ها ، از فضای ضد زنگ به طور گسترده ای در مناظر استفاده می شود. معماران اغلب به دلیل مقاومت در برابر خوردگی ، نگهداری کم ، کیفیت های زیبایی و سبک بودن برای سهولت در حمل و نصب ، استفاده از ضد زنگ را نسبت به سایر فلزات انتخاب می کنند. ورق آلومینیوم ۲.۵ میل اراک ۲۰۰۰*۱۰۰۰ فولاد ضد زنگ به راحتی زنگ نمی زند و تغییر رنگ نمی دهد. آلیاژهای فولاد ضد زنگ دارای یک پوشش طبیعی هستند که از اکسید شدن جلوگیری می کند. ممکن است عناصر منظره ای در تماس با زمین ، نور مستقیم خورشید و رطوبت باشند. مواد به زیبایی با سنگ تراشی بازی می کنند تا مناظر زیبایی ایجاد کنند.ضد زنگ عالی است . قیمت ورق سیاه فولادی زیرا می توان آن را در بتن محکم کرد یا در زمین قرار داد بدون اینکه نگران سوراخ شدن یا خوردگی آن باشید. این بخشی از دلایلی است که طراحان دوست دارند با آن برای پروژه های خارجی کار کنند. همچنین با کمی تعمیر و نگهداری ، ویژگی های پایان خود را کاملاً خوب حفظ می کند.

روش های زیادی برای ترکیب فولاد ضد زنگ در معرض مناظر وجود دارد:

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

اطلاعات بیشتر در مورد ساختارهای ضد زنگ

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما و خدمات جهانی و همچنین فرایندهای ساخت و شکل ها و پروفایل های موجود ، وب سایت ما را مرور کنید. قیمت تیرآهن 18 در مشهد در صورت تمایل با ما تماس بگیرید. استعلام قیمت ورق A283  و در مورد نیازهای پروژه خاص خود مستقیماً با ما تماس بگیرید.