پروفیل های فلزی

سیستم های ورق پروفیل فلزی برای ساخت پاکت های کارآمد ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه در ساختمان های عمدتا تجاری استفاده می شود. آنها از روکش فلزی تک پوستی که اغلب مربوط به ساختمانهای کشاورزی است به سیستمهای چند لایه برای کاربردهای صنعتی و اوقات فراغت تبدیل شده اند.قیمت روز میلگرد و خرپاپروفیل ها و کاست های ذوزنقه ای حدود 100 سال است .که در اروپا شناخته شده اند. شکل مشخصات مشخصه امروزی از دهه 50 از ایالات متحده آمریکا به اروپا وارد شده و از حدود 1960 مورد توجه قرار گرفته است. قیمت تیرآهن هاش در تهران در حال حاضر نسبت تحمل بار ، پروفیل های ذوزنقه ای آب بندی اتاق که در مساحت کلی سقف های جدید و کمی شیب دار استفاده می شود . قیمت پروفیل  90٪ است. مهمتر از همه ، استقبال گسترده از آموزش ساده سازنده ، مونتاژ سریع و هزینه های پایین ساخت پروفیل ذوزنقه ای است.پروفیل های فلزی

پروفیل های فلزی

ورق های پروفیل فلزی

ورق های پروفیل فلزی اعضای سازه ای فلزی هستند که به دلیل این واقعیت که می توانند پروفیل های مختلفی داشته باشند ، با ارتفاع متفاوت و ضخامت متفاوت ، مهندسان و معماران می توانند از آنها برای ساختمان های بسیار متنوعی ، از یک ساختمان صنعتی ساده گرفته تا یک ساختمان با طراحی زیاد ، استفاده کنند.قیمت ورق فلزی بازار  پروفیل های ذوزنقه ای اعضای سازه فلزی بزرگی هستند که به لطف پروفیل و ضخامت آن ، قابلیت تحمل بار بالای خود را حفظ می کنند.قیمت میلگرد آجدار در مشهدآنها از مشخصات راه راه ساخته شده اند. برنامه نمایه ارائه شده توسط تولیدکنندگان خاص تقریباً تقریباً پوشش می دهد. 60 شکل پروفیل با ارتفاع مختلف. کاست ها اجزایی هستند. ورق آلومینیوم ۲ میل اراک ۱۰۰۰   که عمدتا به عنوان پوسته داخلی در سازه های دیواری دو پوسته استفاده می شوند. امروزه آنها عمدتا در دیوارها استفاده می شوند ، حتی اگر در اصل برای استفاده در سقف ها طراحی شده باشند.

مشخصات فلزات به کاربرده شده در ساختمان

Weathertightness عملکرد اولیه سیستم روکش‌دهی برای تهیه یک پاکت ساختمان weathertight مناسب برای استفاده در نظر گرفته‌شده از ساختمان است . ورقه‌های سقف فلزی با استفاده از اتصالات ثابت به طور کلی برای شیب‌های ۴ % یا steeper مناسب هستند . این حد برای عملکرد کلی روکش بسیار مهم است . پروفیل های فلزی برای گام‌های کم‌عمق تا ۱.۵ % ، یک سیستم ثابت بدون در معرض بین بست‌ها ، laps جانبی ویژه و ترجیحا ً هیچ گونه انتهایی نباید مورد استفاده قرار گیرد . برای سقف زمین کم ، ponding یک مشکل بالقوه است که باید در مرحله طراحی در نظر گرفته شود تا از اثرات زیانبار خیساندن طولانی‌مدت و بارگیری افزایش‌یافته ، به علت وزن آب جلوگیری شود .

انواع پوشش های ساختمانی

ایجاد پوشش ساختمان ساختمان ساخته‌شده از ورق فلزی ، سازندگان و معماران را با محصولات تامین می‌کند که با تمام تقاضا در رابطه با ویژگی‌ها و طراحی ساخت‌وساز مطابقت دارند . فولاد که از آن ورقه‌های روکش فلزی برش داده می‌شود در طیف وسیعی از رنگ‌ها و بافت‌ها در دسترس است. قیمت نبشی و به معماران اجازه می‌دهد تا یک روکش را انتخاب کنند که بهترین محل برای محل و عملکرد ساختمان باشد . شکل مشخصات نیز یک ویژگی است که می‌تواند با تقاضای معماران تطبیق داده شود .پروفیل های فلزی

عملکرد ساختمان های حرارتی

ساختمان‌های عملکرد حرارتی مسیول ۴۰ % مصرف انرژی اروپا هستند در نتیجه بهبود عملکرد حرارتی روکش فلزی و اجزای مرتبط بسیار مهم است . مقدار U – مقدار ( انتقال حرارتی ، W / m۲K ) از صفحه روکش فلزی بستگی به رسانایی و ضخامت عایق‌بندی دارد که اضافه می‌شود ،پروفیل های فلزی  شکل پروفیل و حضور پل‌های گرمایی . بنابراین ، صفحات پروفایل فلزی می‌توانند. 18 نوع مختلف فلز کدامند  به لطف of و شکل پروفایل ‌ها به مقررات عملکرد حرارتی برسند .آنالیز و اجتناب از تمام پل‌های گرمایی ممکن درون سقف و مونتاژ بدنه روکش برای به حداقل رساندن تلفات حرارتی / سرد بسیار مهم است .

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

مصارف کاربردی فلزات

به دلیل تطبیق پذیری ویژگی‌های مکانیکی و طراحی آن‌ها می‌توان به عنوان بام و روکش سقف , به عنوان دیواره‌ای خارجی و روکش دیوار و همچنین به عنوان کف استفاده کرد . آن‌ها در صنعت و بخش مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند و این دو بخش می‌توانند در هر دو ساخت و بازسازی جدید مورد استفاده قرار گیرند .استعلام قیمت ورق A283برخی از کاربردهایی که صفحات پروفیل فلزی به کار می‌روند. قیمت تیر آهن و انواع آن عبارتند از:ساختمان‌های صنعتی ، ساختمان‌های تجاری ، ساختمان‌های عمومی ، ساختمان‌های ورزشی ، ساختمان‌های آموزشی ، ادارات و ساختمان‌های اداری  ساختمان‌های چند طبقه ، ساختمان‌های مسکونی ، خانه مسکونی ، ساختمان‌های دارای طراحی بالا می باشد.