قیمت پروفیل ساوه در مشهد

پروفیل ها (Profile) در واقع به  معنای مقاطع  فولادی توخالی هستند  و در اکثر صنایع  عمرانی و  ساختمانی و  ساخت  انواع  تجهیزات  و  … مورد استفاده  قرار می گیرد که از جمله  این  صنایع می توان  به .قیمت پروفیل ساوه در مشهد

قیمت پروفیل ساوه در مشهد

برای مشاهده قیمت پروفیل در مشهد اینجا کلیک کنید .

 1. ساختمان سازی
 2. راه و شهر سازی
 3. صنایع عمرانی و صنعتی
 4. ساخت تجهیزات در رده های
 5. اسکلت فلزی ساختمان
 6. درب و پنجره سازی
 7. پیاده رو ها

و

و… مورد  استفاده قرار می گیرد .

پروفیل ها را می توان از نظر باز و یا بسته بودن  به 2 دسته  تقسیم بندی کرد  :

 1. پروفیل های باز
 2. پروفیل های بسته

پروفیل باز در ساخت مصالح  ساختمانی ساز اعمم از:

 1. تیرآهن
 2. میلگرد
 3. نبشی
 4. تیرآهن هاش
 5. تیرآهن بال پهن

مورد استفاده قرار می گیرد.

پروفیل های بسته نیز در ساخت  انواع  :

 1. لوله
 2. قوطی
 3. پروفیل درب و پنجره
 4. Profile پی وی سی
 5. پروفیل های کرکره برقی

مورد استفاده  قرار میگیرد .

انواع پروفیل آهن رسان

انواع  پروفیل های درب و  پنجره سازی در ابعاد  و ضخامت های متنوعی تولید  می شوند  و در چهار چوب درها  مورد  استفاده قرار می گیرد . این  سبک  پروفیل ها از جنس های مختلفی می باشند  نظیر :

 1. جنس های چوب
 2. ام دی اف
 3. قاب اطراف پنجره در نمای بیرون ساختمان

(Profile) پروفیل های باز با مقطع Z نیز ابعاد و ضخامت متفاوتی دارند و به طور عمده در :

مورد استفاده قرار می گیرد . بیشترین  کاربرد پروفیل های در ساخت  انواع  در و  پنجره  های آهنی می باشد  و  پروفیل ها در گروه های 1 تا 7 و از لحاظ اندازه  و  مشخصات  تقسیم  بندی می گردد. پروفیل های در مقاطع  کوچک و  مربع  و  مستطیل به طور عمده و  معمولا برای :

 1. در و پنجره سازی در منازل
 2. کنار راه پله ها
 3. نرده کشی ساختمان ها
 4. اطراف دیوارها
 5. حصار کشی
 6. نرده های پیاده رو
 7. خیابان ها

مورد استفاده قرار می گیرد .قیمت پروفیل ساوه در مشهد

نکته :

در صنعت خودروسازی از انواع پروفیل ها مانند پروفیل های قوطی مربعی و مربعی مستطیلی استفاده می شود.پروفیل (Profile) قوطی مربعی در ساخت پایه میز و صندلی و همچنین برای پوشش سقف ها مورد  استفاده قرار می گیرند .

پروفیل آهنی

از پروفیل های آهنی در اتصالات  در و  پنجره سازی به کار گرفته می شود  و در مقابل فشار و ضربه مقاوم است به همین  علت در پنجره های دوجداره  بسیار به کاربرده  می شوند.پروفیل های مدل  آهنی براساس نوع  و  کاربردهاییکه دارند در ضخامت هایی متنوعی تولید و  عرضه  می گردند و  در حوزه  ساختمان  سازی در ساخت انواع  راه پله سازی و قسمت بندی فضاها مورد  استفاده قرار می گیرد .قیمت پروفیل ساوه در مشهد

قیمت پروفیل

قیمت  انواع  پروفیل  مانند  سایر محصولات  فولادی به  کیفیت  کارخانه  سازنده  و  نوع  ضخامت آن نیز بستگی دارد  قیمت  پروفیل  در اثر عوامل متعددی مورد  تاثیر قرار می گیرد  که عبارت  اند از :

 1. نوسان قیمت ها
 2. قیمت دلار / دلار آزاد / دلار نیمایی
 3. شرایط بازار
 4. شرایط اقتصادی
 5. نوع
 6. برند
 7. کارخانه
 8. ابعاد و ساز
 9. متریاال و آلیاژها
 10. تعرفه های گمرکی
 11. فرآیند تولید  (نورد  سرد  یا  گرم  و…)

تحت  تاثیر این  عوامل می باشند. افزایش قیمت دلار سبب مقرون به صرفه بودن صادرات شده و از این رو بازار داخل را با کمبود محصولات مواجه می کند. از جانبی دیگر با افزایش قیمت دلار تهیه مواد اولیه برای تولید محصولات پروفیل افزایش داشته و بر قیمت نهایی آن تأثیر گذار است .

قوطی پروفیل

به طور عمده  قیمت  قوطی پروفیل  در ظاهر به  شکل جعبه ای بوده  و  از جمله  محصولات پرکاربرد در صنعت ساختمان  سازی می باشد فلزهای قوطی پروفیل بسته به نوع و کاربرد آن ابعاد گوناگونی دارد. قوطی پروفیل معمولا به دو روش مستقیم و غیر مستقیم تولید  می گردد که پروفیل باز که در مورد آن صحبت شد به روش مستقیم تولید می شود . قوطی پروفیل باز با ابعاد و ضخامت های گوناگون ساخته می شود.قیمت پروفیل ساوه در مشهد

قوطی پروفیل های بسته :

از پروفیل های قوطی ساز در ساخت :

 1. درب
 2. پنجره
 3. پروفیل های درب
 4. کرکره برقی

مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت قوطی

قیمت قوطی با توجه  نوسانات  بازار دچار تغییر می شود به  صورت  روزانه  و لحظه ای  قیمت پروفیل آهن به ضخامت پروفیل ، شرکت و نام سازنده و کیفیت و اندازه قوطی  نیز وابسته است  و  به جز تغییرات ارز و تحریم ها، قیمت جهانی بازار آهن نیز بر قیمت پروفیل تاثیرگذار خواهد بود و تاثیر مستقیمی بر قیمت آن می گذراد.قیمت قوطی پروفیل با توجه به ابعاد، ضخامت، جنس و کارخانه سازنده آن متفاوت می باشد.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت پروفیل

سبک درب و پنجره  در وب سایت آهن رسان کاتالوگ پروفیل ساوه قیمت پروفیل امروز وزن پروفیل ساوه قیمت پروفیل جهان امروز کانال قیمت پروفیل قیمت پروفیل گیلان قیمت پروفیل علویجه قیمت پروفیل آهن آنلاین قیمت پروفیل سبک قیمت پروفیل سبک درب و پنجره قیمت روز پروفیل ساوه وزن و قیمت پروفیل قیمت پروفیل سبک شادآباد کانال قیمت پروفیل قیمت پروفیل و نبشی قیمت پروفیل سبک قیمت پروفیل جهان امروز کانال قیمت پروفیل در کانال قیمت گذاری آهن رسان کاتالوگ پروفیل ساوه قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت پروفیل سبک شادآباد قیمت پروفیل جباری اصفهان قیمت پروفیل قوطی 20 * 20 قیمت پروفیل سبک درب و پنجره قیمت پروفیل سبک شادآباد قیمت پروفیل سبک ساوه قیمت پروفیل سبک مشهد قیمت پروفیل جهان امروز قیمت پروفیل تهران شرق کانال قیمت پروفیل قیمت پروفیل امروز در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است .

قیمت قوطی ستونی

قیمت انواع  قوطی ستونی به ابعاد  و  ضخامت های آن بستگی دارد  و  قوطی ستونی ها به  منظور پروفیل هایی با سطح مقطع مربع و مستطیل است که در مقطع مربع از ۶۰*۶۰ میلی متر تا ۲۷۰*۲۷۰ میلی متر و در مقطع مستطیل از ۴۰*۱۰۰ میلی متر تا ۱۳۵*۳۰۰ میلی متر عرضه  می گردد .قیمت پروفیل ساوه در مشهد