قیمت تیرآهن هاش در تهران

در ایران کارخانه زیاد و متعددی با نام و برندهای معتبر اقدام به تولید تیراهن هاش می کنند چون هم به نسبت سایر تیراهن قیمت مناسب تری دارد و هم از استقامت بیشتری برخوردار می باشد اما نباید غافل شویم که بخش عمده ای ازاین محصول به صورت وارداتی تامین می شود همچنین باید در نظر داشته باشیم که تیرآهن هاش در سازه هایی با ابعااد زیاد از جمله سازه ها ساختمانی و ساختمان های مرتفع و اسمان خراش ها نقش اساسای را ایفا می کند و حجم استفاده از این پروفیل به قدری بالا است که تولید داخل این محصول جابگوی نیاز مشتری نیست و حتما باید واردات مد نظر قرار گرفته شود .قیمت تیرآهن هاش در تهران

قیمت تیرآهن هاش در تهران

در ایران چند کارخانه تولید هاش وجود دارد

تولید کنندگان هاش در ایران همان طور که در پاراگراف بالا گفته شد بسیار محدود هستند و در حال حاضر تنها یک کارخانه در تولید قیمت تیرآهن در تهران  هاش فعالیت می کند و بااین که روند کار این کارخانه بسیار سریع و بال است بازهم جواب گو کامل نیاز مشتریان نیست این کارخانه کارخانه ذوب اهن اصفهان می باشد.

کارخانه معتبر و داخلی شرکت ذوب آهن اصفهان (مادر صنعت فولاد )

این شرکت بزرگ یکی از قدیمی ترین و بنام ترین کارخانه جات در تولید و توزیع و صادرات مقاطع فولادی در کشور ایران است و از سال 1350 تا به اکنون این کارخانه جوابگوی نیاز محصولات فولادی در سرتاسر کشور بوده است. این کارخانه محصولات زیادی را تولید می کند که از جمه آن ها می توان به :

 1. انواع تیرآهن
 2. میلگرد
 3. پروفیل
 4. هاش

و… اشاره کرد .

همان طور که در پاراگراف های قبلی گفته شد در حال حاضر جز کارحانه ذوب اهن تولید کننده دیگری در زمینه محصولات هاش در ایران وجود ندارد و در بازار ایران شرکت هایی مانند :

کشور های :

 1. کره
 2. کاردمیر در ترکیه
 3. اسپانیا
 4. روسیه

ازجمله تولید کنندگان قدیمی تیرآهن هاش در جهان می باشند .

به طور عمده کارخانه‌های تولیدکننده تیرآهن  این مقطع فولادی را  در سایزهای ۱۴، ۱۶ و ۱۸ را که از جمله پرکاربردترین انواع تیرآهن  به حساب می آیند را تولید می کنند تیراهن از دسته مقاطع طویل به حساب می آید که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد .قیمت تیرآهن هاش در تهران

کارخانه جات ابر قدرت تولید کننده مقاطع فولادی در ایران

از جمله معروف ترین و معتبرترین کارخانه جات داخلی در ایران می توان به کارخانه جات :

 1. ذوب اهن اصفهان مادر فولاد ایران
 2. کارخانه فولاد فایکو
 3. کارخانه آرین
 4. کارخانه یزد
 5. کارخانه بناب

و اشاره کرد .

تاریخچه کارخانه ذوب آهن اصفهان

این کارخانه بزرگ فولادی از جمله قدیمی ترین کارخانه جات داخلی محصولات فولادی به شمار می آید و از محبوبیت خاصی در میان متقاضیان خود در کشور برخوردار است .

استاندارد های تولیدی تیرآهن در این کارخانه به شرح ذیل می باشد :

 1. تیرآهن بال باریک شیبدار IPN که طبق استاندارد DIN 1025-1 و دارای مشخصات EN10024 می باشد .
 2. تیرآهن بال پهن موازی را مطابق استاندارد ISIRI 14484 می باشد .
 3. بال نیم پهن موازی مطابق با استاندارد DIN 1025-5 می باشد.

 

در این کارخانه تیراهن ها در سازهای 12 الی 30 متری تولید می شود .

 

کارخانه جات داخلی ایران 

 

تیراهن IPE مطابق استاندارد ایران و اروپا است و ضخامت جان و بال ان تا انتها ثابت می باشد و در سایز های 14 الی 24  متر موجود می باشد اما در تیراهن های استاندارد INP بال ها با فاصله گرفتن از جان تیراهن از ضخامتشان کاسته می شود .

 

کارخانه شاهین بناب از زیرمجوعه مجتمع فولاد بناب است و در صنعت شهریار و صنعت سهند هم از زیرمجموعه های این کارخانه هستند و تیرآهن هایی که در این کارخانه تولید می شود به صورت نیم پهن موازی و نیمه سبک هستند .

 

این کارخانه تیراهن هایی را تولید می کند که  شامل تیرآهن های :

 1. بال پهن
 2. بال نیم پهن
 3. بال موازی
 4. تقسیم بندی می شوند همچنین این تیراهن به کشورهای مختلف دیگر نیز صادر می شود.

 

در این کارخانه نسبتا قدیمی معمولا تیراهن ها در ارتفاعات 80 تا 600 میلی متری تولید می شوند و از جمله کاربردهای آن ها می توان به :

 

 1. خرپاها
 2. بیم‌ها
 3. ستون‌ها
 4. پل‌های لانه زنبوری

 

اشاره شود . تیرآهن‌های عریض IPE و IPB در این کارخانه با ویژگی‌های خاصی تولید می گردند.

تیرآهن کارخانه ذوب آهن اصفهان (مادر صنعت فولاد در ایران )

همه ما می دانیم تیراهن اصفهان همان تیراهن کارخانه ذوب اهن اصفهان است و این کارخانه معرف حضور همه است و اولین بزرک ترین کارخانه های تولید کننده فولاد ساختمانی و ریل قطار در ایران می باشد . کارخانه ذوب آهن اصفهان بعد از کارخانه فولاد مبارکه بزرگ ترین شرکت تولید کننده فولاد در ایران می باشد که سالانه حدود 2.8 تن از انواع مقاطع فولادی  در حوزه ساختمان و صنعت را  تولید می کند این کارخانه در جنوب غربی اصفهان واقع شده است .قیمت تیرآهن هاش در تهران

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت هاش آهن رسان 

قیمت ipb 400 قیمت هاش سبک در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir قیمت هاش 28 قیمت تیرآهن بال پهن مشخصات تیرآهن هاش قیمت هاش سنگین تفاوت تیرآهن و هاش قیمت تیرآهن 40 قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت ipb 400 قیمت تیرآهن 300 قیمت هاش 28 قیمت تیرآهن ۵۰ قیمت تیرآهن کرمانشاه در ارومیه انواع هاش قیمت تیرآهن ذوبی قیمت هاش قیمت میلگرد در بنگاه اصفهان قیمت تیرآهن اصفهان کارخانه قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان  در کانال آهن رسان قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان امروز لیست آهن فروش اصفهان قیمت تیرآهن اصفهان در تبریز مشخصات تیرآهن هاش در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است .

کیفیت محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان

محصولات این کارخانه همه دارای گواهینانه فنی و سرتیفیکیت هستند و به صورت شاخه ای و در بسته بندی های مشخص شده با یک طول مشخص و سایز یکسان ارائه می شود . و هر بسته دارای حداق 2 پلاک حاوی مشخصات محصول است . اطلاعاتی که در شناسنامه محصول درج می شود اطلاعاتی نظیر :

 

و … می  باشد. همچنین امکان مشاهده و ردیاب محصول به طور کامل وجود دارد که از شمش بلوم و… برای تولید این تیراهن استفاده گردیده و همچنین به چه روشی مثل توسط کوره های القایی طویل تولید شده است . این شرکت کیفیت و مرغوبیت تمامی کالا های خود را  تضمین می کند و همین امر سبب جذب اعتماد مشتری و موفقیت این کارخانه به نسبت کارخانه های دیگر شده است.  این کارخانه در تمامی سایز و ابعاد تیراهن تولید می کند همچنین با توجه به نیاز مشتری و در مقایسه با سایر کارخانه های خط تولیدی کامل تری دارد.قیمت تیرآهن هاش در تهران