اسکلت فلزی ساختمان ها

ساختمان سازی و مصالح پرکاربرد:

بومیان آمریکا برای استراحت و زندگی سازه های قلم مو می ساختند. این ساختارها کاملاً از قسمتهایی از گیاهان مانند برگها ، شاخه ها شاخه ها و پوست ساخته شده اند.این روزها به دلیل مشکلات دوام ، تعداد زیادی خانه مسواکی وجود ندارد. اما می توانید تصور کنید که یکی شبیه لژ یک بیور باشد.قیمت تیرآهن هاش در تهران شاید در مورد هتل های یخی در منطقه شمالی شنیده باشید که تعداد معدود گردشگرانی که قادر به رفتن به آنجا هستند بیش از حد مجذوب آن شده اند. خوب ، در گذشته از یخ برای ساخت گل ایگلو واقعا استفاده می شد و هیچ عامل دیگری برای نگه داشتن آنها وجود نداشت. قیمت میلگرد آجدار در مشهد دمای ثابت زیر 0 تنها چیزی بود که ایگلو برای سالم ماندن بلوک های یخ لازم بود.امروزه بویژه در ایالات متحده از چوب یا چوب به طور گسترده استفاده می شود.هر دو محصول درختان بزرگی هستند که تنه آنها معمولاً به چند قسمت تقسیم می شود. در گذشته ، از چوب تقریباً بدون پردازش به عنوان چوب استفاده می شد و سپس در جای خود بسته یا بریده می شد. اما از زمان شروع به کار معماری و تکنیک های جدید ساخت ، چوب بریده شده و به تخته های چوب یا تخته فشار داده شده و اکنون در کف ، سقف و کابینت استفاده می شود.اسکلت فلزی ساختمان ها

جنس انواع کف پوش ها:

سازه های بتنی :

آجرها از مواد کوره ای ساخته می شوند. به طور معمول از خشت یا شیل برای ساخت آجر استفاده می شود. برخی دیگر وقتی منابع مالی ناکافی است از گل استفاده می کنند ، اما البته کیفیت آن چندان مناسب نیست.آجرهای سفالی با قالب گیری خاک رس یا اکسترود آن روی قالب تولید می شوند. این روزها هنوز هم به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد زیرا آمریکایی ها یاد می گیرند چوب و آجر را ترکیب کنند و خانه های خود را در برابر آتش مقاوم کنند. پروفیل های سازه فولاد ضد زنگ علاوه بر این ، آجرهای سفالی ارزان تر از چوب است.در اواخر قرن بیستم ، بلوک های سفالی از طریق بلوک های سنگین جایگزین شدند. با بتن ساخته شده و بدیهی است که از دوام بیشتری نیز برخوردار است. اخیراً یک نوع آجر ارزان قیمت معرفی شد. بلوک ماسه سنگ اکنون در میان گزینه ها قرار دارد اما به طور کلی ضعیف تر از خاک رس است.

ساختمان های تجاری و صنعتی:

بیشتر سازه های تجاری و صنعتی اکنون از بتن ساخته شده اند. این به دلیل قدرت و طول عمر مرسوم ، مد روز است. این ماده ترکیبی است که معمولاً از سنگدانه و سیمان تولید می شود.این روزها پورتلند پرکاربردترین بتن است. از ترکیبات معدنی مانند شن و ماسه ، سیمان پرتلند و آب برای مخلوط خود استفاده می کند ،از نحوه قیمت گذاری میلگرد آگاه شوید  که بعداً هیدراته و سخت می شود. محصول نهایی؟ یک ماده ساختمانی سنگ مانند.با این حال ، بتن دارای مقاومت کششی کمی است. به طور معمول با اجرای میله های فولادی یا میلگردها تقویت می شود.قیمت تیر آهن و انواع آن  از این رو سازه های بتن آرمه داریم.حباب های هوا همان چیزی است که بتن را ضعیف می کند. به همین دلیل است که باید ریختن بتن در ساخت و ساز بیشتر مورد توجه قرار گیرد.بررسی قیمت ورق st52ویبراتورها برای از بین بردن حباب های تشکیل شده در طی فرایند ریختن استفاده می شوند. فلز یکی از اساسی ترین مواد در ساخت ساختمان های مدرن مانند آسمان خراش ها است. همچنین معمولاً به عنوان روکش دیوار استفاده می شود.اسکلت فلزی ساختمان ها

ساختمان های تجاری:

انواع مختلفی از فلزات در ساخت و ساز استفاده می شود. فولاد ، که جز component اصلی آن آهن است ، به دلیل طول عمر  مقاومت و انعطاف پذیری ، متداول ترین فلز مورد استفاده در ساخت و ساز است. با این حال ، می تواند توسط خوردگی ضعیف شود.برای از بین بردن خوردگی ، گاهی اوقات از آلیاژ آلومینیوم به عنوان جایگزین استفاده می شود. قیمت روز میلگرد و خرپا این هزینه بالاتری نسبت به فولاد دارد ، اما هنگامی که به ساختمان خود در نزدیکی ساحل احتیاج دارید ، استفاده از آلومینیوم سود بیشتری خواهد داشت.از دیگر فلزات مورد استفاده به عنوان مصالح ساختمانی می توان به برنج ، تیتانیوم ، نقره ، کروم و طلا اشاره کرد. از تیتانیوم و برنج می توان در ساخت و ساز استفاده کرد ، در حالی که از فلزات خاص تر در جزئیات تزئینی استفاده می شود.دیوارهای شیشه ای یا دیوارهای پرده ای این روزها در ساختمانهای تجاری رواج دارد. قرار دادن آن می تواند ارزان تر از بتن برای دیوار کشی باشد ، اما در دوام هرگز نمی تواند بتن را شکست دهد. البته این شیشه های مدرن از نظر ضخامت و مقاومت پردازش می شوند و نگهداری آنها آسان تر است. زیبایی هایی که به آنها می دهند ، آنها را در ساخت هتل ها و آسمان خراش ها به گزینه های محبوب تبدیل می کند.

نمونه کار ویژگی ها انواع برنج
برنج طلا کاری

برنج صنعتی

برنج قرمز

شکل پذیری خوب و مقاومت بالا

چکش خواری بالا

ماشین کاری پایین

برنج 5 تا 15 درصد روی
 
برنج کم روی

برنج فشنگ

برنج معمولی

استحکام بالا

مقاومت به خوردگی پایین

برنج 20تا 36 درصد روی
 
برنج موتز

برنج دریایی

قابلیت شکل پذیری کمتر

قیمت ارزان تر

برنج 36 تا 40 درصد روی
 

سرامیک نیز از مصالح ساختمانی رایج در این دوران است. از آنها به عنوان کاشی برای کف ، وسایل ، تاپس بالا ، دیوارها و سقف استفاده می شود.

سرامیک ها قبلاً از سفال سفالی که در کوره پخت می شد تهیه می شدند. در این نسل ، گرچه از سرامیک ها در کاربردهای ساختمانی بیشتر استفاده می شود ، اکنون با استفاده از فرایندهای فنی بیشتر برای بهبود مقاومت آنها ساخته می شود.

از پلاستیک به طور کلی در HVAC ، لوله کشی و برق به عنوان لوله های پلاستیکی که سیم ها و لوله های فلزی را پوشش می دهد استفاده می شود. این ماده معمولاً از مواد آلی مصنوعی یا نیمه مصنوعی ساخته شده است که می تواند به اشیا or یا فیلم ها یا الیاف قالب ریزی یا اکسترود شود.

پلاستیک هایی که به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شوند از نظر مقاومت در برابر حرارت ، انعطاف پذیری و سختی متفاوت هستند. به همین دلیل این روزها پلاستیک ها بسته به کاربردی که برایشان لازم است جای خود را در بیشتر پروژه های ساختمانی پیدا می کنند.

از پلاستیک فوم به طور کلی به عنوان عایق در ساخت و ساز استفاده می شد. بعضی از خانه ها برای حفظ گرما یا خنکی داخل سازه از آن در بین دیوارهای چوبی یا سیمانی یا بالای سقف خود استفاده می کنند.

کامپوزیت های سیمان

کامپوزیت های سیمان در ساخت سه بعدی در سال های گذشته کاربرد جدیدی یافته اند. آنها فقط به عنوان چسب چوب یا الیاف استفاده شده اند.کامپوزیت های سیمان از خمیر سیمان هیدراته ساخته شده اند. محاسبه قیمت ورق A516 اسکلت فلزی ساختمان هانحوه اتصال چوب به یکدیگر می تواند چالش برانگیز باشد ، زیرا ابتدا باید نسبت سازگاری چوب و سیمان برای ایجاد مخلوط مناسب خمیر سیمان مشخص شود.برای تعیین سازگاری سیمان چوب از روشهای مختلفی استفاده می شود. که شامل اندازه گیری هیدراتاسیون سیمان و چوب ، شناسایی مقاومت ، مورفولوژی و پیوند سطحی آنها است.اسکلت فلزی ساختمان ها


Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ahanmode/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757