اتصالات لوله های فولادی

از زمان های بسیار قدیم ، فولاد بهترین ماده برای ساخت لوله ها و اتصالات در نظر گرفته می شده است. ویژگی های فولاد – دوام ، مقاومت بالا و مقاومت در برابر حرارت بالا – آن را برای لوله ها و اتصالات ایده آل می کند.لوله ها و اتصالات فولادی برای مصارف خانگی و صنعتی استفاده می شود. قیمت هاش IPBL در مشهد اتصالات لوله های فولادی اغلب برای افزایش دوام و ایجاد مقاومت بهتر در برابر زنگ زدگی ، با مواد دیگر مخلوط می شوند. متداولترین انواع اتصالات لوله های فولادی مورد استفاده عبارتند از: اتصالات لوله های فولادی گالوانیزه ، اتصالات لوله های فولادی کربنی و اتصالات لوله های فولادی ضد زنگ. در مرحله بعد ، تامین کننده اتصالات لوله محتوای زیر را با شما به اشتراک می گذارد.اتصالات لوله های فولادی

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

اتصالات فولادی گالوانیزه و کاربردهای آنها

از طریق یک فرآیند شیمیایی ، یک لایه روی روی فولاد قرار می گیرد. این نوع لوله در برابر خوردگی بسیار مقاوم است و بنابراین برای ساخت لوله ها و اتصالات لوله ایده آل است. پوشش روی باعث افزایش طول عمر اتصالات می شود. طبق استانداردهای خاص معمولاً از لوله های بدون درز یا فورج ساخته می شوند. آنها در اندازه های مختلف از 8 میلی متر تا 150 میلی متر موجود هستند و برای خطوط لوله و خطوط آب در ساختمان ها استفاده می شوند. قیمت هاش فوق سنگین در تهران   اما برای خطوط لوله گاز طبیعی استفاده نمی شوند.اتصالات چگونه به لوله ها متصل می شوند؟شما می توانید دو نوع اتصالات ، اتصالات زنانه و اتصالات مردانه پیدا کنید. نخ های ماده در قسمت داخلی اتصالات رزوه ای قرار دارد. اتصالات خیابانی آنهایی هستند که انتهای آنها نر و ماده باشد. لوله ها و لوله ها با استفاده از اتصالات به دو روش قابل اتصال هستند.

نخ زدن

لوله های رزوه ای به هم پیچ می شوند تا به یکدیگر متصل شوند. در بیشتر موارد ، لوله های فلزی دارای اتصالات رزوه ای هستند.

لغزش مناسب

از پوشش با لوله های کشویی متناسب استفاده می شود که روی یکدیگر بلغزانند. معمولاً لوله های پلاستیکی به صورت کشویی مناسب هستند ، اما همچنین می توانند با نخ کشیده شوند. 5 مزیت پنل های دیواری فلزی چه معیارهایی را باید هنگام انتخاب اتصالات در نظر بگیرم؟در هنگام انتخاب اتصالات تعدادی از فاکتورها باید در نظر گرفته شوند.اتصالات لوله های فولادی

نوع اتصال

هنگام شروع خرید اتصالات ، باید به خاطر داشته باشید که دو نوع اتصال وجود دارد. ممکن است یک سر آن رشته ای زنانه باشد و سر دیگر آن رشته ای ماده باشد. یا هنگامی که شما در مورد اتصالات پلاستیکی صحبت می کنید ، یک انتهای آن نایلون مردانه و دیگری رشته است. علاوه بر این ، آنها با انتهای مطابق در دسترس هستند تا تمام نیازها را برآورده کنند.

اتصالات لوله های فولادی

مصالح ساختمانی

معمول است که مواد اتصالات باید همان مواد مورد استفاده برای لوله باشد. با این حال ، گاهی اوقات می توان از مواد خاصی برای لوله های ساخته شده از هر ماده ای استفاده کرد. پروفیل های لیزری ذوب شده جریان آن را بررسی کنیدانتهای لوله باید بزرگتر از بقیه اتصالات باشد تا جریان مداوم آن جریان داشته باشد. این کمک می کند اتصال بدون آسیب رساندن به قطر داخلی لوله انجام شود.

  1. نوع لوله

علاوه بر مواد لوله ، نوع اتصالات باید ذکر شود ، از جمله اتصالات رزوه ای یا کشویی و اتصالات نر و ماده.

 

  1. اندازه

اندازه اتصالات در انتهای خارجی و داخلی متفاوت است. برای اتصالات رزوه دار نر ، لبه خارجی اتصالات اندازه گیری می شود ، در حالی که برای اتصالات رزوه زن ، اندازه از لبه داخلی ورودی اندازه گیری می شود.

 

  1. طرح

لوله های مختلف برای حمل مایعات مختلف مانند گازها ، مایعات یا مواد شیمیایی طراحی شده اند. بسته به استفاده از لوله ، انواع طرح های اتصالات در دسترس است. پروفیل های فلزی ضخامتاتصالات نیز در همان ضخامت های مختلف لوله موجود است.کدها و استانداردهاسازمانهای مختلفی بر اساس طبقه بندی اتصالات استانداردهای مختلفی را ایجاد کرده اند. برخی از استانداردهای مرتبط با اتصالات ASTM ، BSP و ASME هستند. اگر می خواهید در مورد عمده فروشی بهترین قیمت اتصالات لوله بدانید ، با ما تماس بگیرید.چرا آلومینیوم در اتومبیل ها؟در تلاش برای ساخت اتومبیل های سبک تر ، آلومینیوم و سایر مواد سبک وزن جایگزین فولاد شده اند.با این وجود همه اجزای خودرو با این مواد جایگزین نمی شوند.