پروفیل های فلزی

فلز گرانبهااین پروفیل های فلزی با کیفیت بالا و ظاهر خارجی خود تحت تاثیر قرار می گیرند. مشخصات برنج توسط شخصیت واقعی آن تعریف شده است، در حالی که فولاد ضد زنگ مقاومت به مطلوب به خوردگی و خراش ها را با ظاهر با کیفیت بالا ارائه می دهد. پروفیل های انتقال فلزات و حرکت آسان به پایین به طبقه زیر می روند.پروفیل های فلزی

پروفیل پنل

پروفیل پانل های فولادیما انواع پروفیل های سقف فلزی و دیوار را انتخاب می کنیم. آنها در فولاد 26- و 29 گانه تولید می شوند و در رنگ های مختلفی عرضه می شوند. پانل های بامبورهای فلزی ما با یک رنگ 40 ساله، گچ 30 ساله و گارانتی محدود و 20 ساله، پشتیبانی می شوند. ما یک انتخاب گسترده ای از پروفیل های پانل فولادی را شامل می کنیم، از جمله میله های راه راه، نوار بزرگ، نمایه کم و بسیاری دیگر. پانل های فلزی حق بیمه ما ایده آل برای سقف فلزی اندازه گیری نور و نیازهای ساختمان است. مرور انتخاب ما از پروفیل پانل های فلزی و درخواست نقل قول یا فروشگاه آنلاین امروز.

قیمت پروفیل

پنل PBU

یک گزینه چند منظوره است که نیازهای سقف و دیوار خود را برآورده می کند.® یک ضربه محکم و ناگهانی، اتصال دهنده های پنهان، سیستم سقف ایستاده در چندین رنگ است که به مشتریان شما کمک می کند تا پروژه های خود را سفارشی کنند.

ورق آلومینیوم ۲.۵ میل اراک ۱۲۵۰*۲۵۰۰

پانل فلزی 5V با دوام 5V ارائه می دهد یک نگاه سنتی است که با مشتریان در صنایع مختلف محبوب شده است.پانل Trail Rustic با کیفیت بالا ارائه می دهد نگاه منحصر به فرد آب و هوای منحصر به فرد، و آن را مورد علاقه خود را با مشتریانی که می خواهند ساختمان خود را به ایستادگی سقف فلزی و پانل های دیواری نصب آسان است، و آنها را برای مشتریان در صنایع مختلف ایده آل می کند.پروفیل های فلزی

 • با استفاده از پانل سقف مقرون به صرفه Retro-R® فلزی، مشتریان شما می توانند زندگی یک سقف موجود را بدون افزایش قیمت قیمت گسترش دهند.
 • پانل های Imperial RIB® مجهز به کنترل تراکم و راه حل های قطره ای هستند، و آنها را انتخاب پانل های فلزی محبوب در میان مشتریان می کند.
 • پانل سقف فلزی SL-16® یک گزینه هزینه تعمیر و نگهداری کم هزینه است که مشتریان شما می توانند به آن تکیه کنند.
 • PBRچند منظوره، سقف کم سقف و پانل دیوار است که مشتریان شما می توانند بیش از فریم باز یا یک بستر جامد اعمال شوند.
 • دارای طراحی کلاسیک، پانل Ameri-Drain با کیفیت بالا، مشتریان خود را با دوام فوق العاده لازم برای انجام کار انجام می دهد.
 • با طراحی قوی خود، پانل Perma-Clad® از آن خارج می شود، و این انتخاب محبوب برای بسیاری از پروژه های ساختمانی است.

این پانل فلزی با کیفیت بالا یک نگاه یکنواخت برای پروژه های ساختمانی مشتریان خود را با هزینه کم ارائه می دهد.این پانل با کیفیت بالا مشتریان خود را ارائه می دهد دوام آنها نیاز به زوج با نگاه منحصر به فرد آنها می خواهند.استاندارد را برای کیفیت پانل فلزی تنظیم می کند، ارائه دهنده صاحبان خانه ها و پیمانکاران با عملکرد بی سابقه ای پس از سال است. پانل های RUBGED RIB® با ارائه قدرت و دوام، مشتریان شما نیاز به پروژه های ساختمانی خود دارند.پانل سقف فلزی 1 ¼ راه راه انتخابی برای مشتریان به دنبال زیبایی شناسی سنتی است.پانل های فلزی عایق ABC مزایای بسیاری نسبت به مصالح ساختمانی سنتی ارائه می دهند.

انواع پانل های فلزی سقف

هنگام انتخاب پانل های سقف فلزی برای یک پروژه ساختمانی مهم است که مشخصات سقف را مورد نیاز قرار دهید. بین گیرنده های در معرض قرار گرفته و پروفیل های سقف فلزی پنهان بسته به آنچه که شما در حال ساخت است نیاز دارید.

شن و ماسه در معرض:

پانل های سقف فولادی فشرده در معرض یک گزینه اقتصادی برای پروژه ساختمان شما هستند. با استفاده از این سبک از سقف، پانل های همپوشانی به طور مستقیم به عرشه سقف متصل می شوند و سر اتصال دهنده ها پس از نصب قابل مشاهده است. در بسیاری از موارد، اتصال دهنده ها برای مطابقت با پانل های سقف طراحی شده اند تا آنها را کمتر قابل مشاهده کند.پروفیل های فلزی

سیستم های اتصال دهنده های حفاظتی ایستاده / پنهان:

پانل های سقف فلزی ایستاده با هم در لبه ها متصل می شوند تا یک جوش عمودی تشکیل دهند. ارتفاع جوش متفاوت است، اما محدوده معمولی از 1-2 1/2 اینچ است. برای برنامه های مسکونی، پانل ها معمولا بدون استفاده از اتصال دهنده های در معرض قرار می گیرند. این روش پیوست اجازه می دهد تا برای گسترش و انقباض با تغییر دمای، بهبود طول عمر و کاهش سایش در عرشه سقف. برای توانایی های افزایش قدرت و باد بیشتر این پانل های سقف فولادی می توانند به صورت مکانیکی جوشانده شوند.

پانل های سایدینگ فلزی

قیمت نبشی

پانل های سایدینگ فلزی انتخاب خوبی برای سایدینگ ساختمان شما هستند، آیا پروژه ساختمان شما برای اهداف تجاری، صنعتی یا کشاورزی است یا خیر. Siding Metal ارائه می دهد نگاه جذاب به هر سبک ساختمان. با دوام و انرژی کارآمد، پانل های سایدینگ فلزی یک تجدید نظر بصری انعطاف پذیر را به طراحی ساختمان مشتری خود ایجاد می کنند.پروفیل های فلزی

اطلاعات محصول

با انواع رنگ ها و سبک ها، مانند اتصال دهنده های در معرض یا پنهان، ما راه حل های سایدینگ فلزی کامل برای ساختمان مشتری خود داریم. نصب آسان کمک می کند تا کاهش هزینه های ساخت و ساز و صرفه جویی در وقت، کمک به شما به دست آوردن ساختمان سریع تر.با طیف گسترده ای از رنگ ها و پروفیل ها را انتخاب کنید، می توانید پانل های سایدینگ فلزی را سفارشی کنید تا طراحی سازنده مشتری خود را کاملا مطابقت دهید. ما یک انتخاب گسترده ای از پروفیل های پانل از جمله راه راه، نوار گسترده، مشخصات کم و بسیاری دیگر ارائه می دهیم. تولید شده در فولاد 26- و 29 گرم، ما انواع پروفیل های پانل را شامل می کنیم، از جمله میله های راه راه، نوار گسترده، مشخصات پایین و بسیاری دیگر. پانل های سایدینگ فلزی ما توسط یک رنگ 40 ساله، گچ 30 ساله و گارانتی محدود و 20 ساله محدود می شوند.

پانل های فلزی سقف و نمای سایدینگ

پانل های فلزی ما از مواد با دوام، با کیفیت بالا ساخته شده است که به مدت طولانی طولانی تر از مصالح ساختمانی سنتی ساخته شده است. برخی از مزایای استفاده از سقف فلزی ABC و پانل های سایدینگ عبارتند از:

قیمت تیر آهن و انواع آن

 • طول عمر طولانی
 • تعمیر و نگهداری کم
 • مقاوم در برابر آتش
 • نصب آسان و سریع
 • پایداری
 • سفارشی سازی

می توان با سایر مصالح ساختمانی استفاده کرد.پروفیل های فلزی

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *